O nás

Naše společnost vznikla v roce 1997 jako nezávislý zprostředkovatel pojištění a postupem času její význam neustále narůstal. Cílem bylo vybudovat silnou a moderní makléřskou společnost poskytující komplexní služby ve více regionech.

V roce 2004 se společnost stává členem Komory pojišťovacích makléřů, která se transformovala do současné Asociace českých pojišťovacích makléřů. Naše makléřská společnost tímto reagovala na zvýšené požadavky transparentnosti kladené na zprostředkovatele pojištění, které postupně plynou z našeho legislativního právního rámce ve spojené Evropské unii. 

V naší společnosti pracují vzdělaní odborníci s mnohaletými zkušenostmi z oblasti pojišťovnictví, kteří se neustále zdokonalují ve své odborné činnosti. Naše pozornost je zaměřena zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, nabízíme však také ostatní druhy pojištění a mnoho doplňkových služeb. V rámci své činnosti spolupracujeme s významnými pojišťovnami a dalšími finančními institucemi, které působí na tuzemském finančním trhu.

Sídlem společnosti je Brno, přičemž naše pobočky najdete v Praze, Jihlavě.

Společnost je registrována u ČNB jako samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění.

Údaje o firmě

Sídlo:   Rooseveltova 6/8, 602 00  Brno
 IČ:        25349970
Společnost je vedena v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 28114

 

 

 

 

dakara_foot.png